Apie NeoLife International

 • Nuo 1958 metų NeoLife rūpinasi sveikata iš vidaus ir iš išorės, pateikdama sveiko maisto „NeoLife“ maisto papildus, „Nutriance“ asmens priemones ir žaliąsias „Golden“ namų valymo priemones

  Ypač svarbu, kad NeoLife produktuose naudojamos tik geriausios kokybės natūralios maistinės medžiagos, kurių svarba pagrįsta žymiausių pasaulio mokslininkų ir mitybos specialistų mokslinių tyrimų.

  NeoLife mokslo pasiekimai yra taip gerai žinomi, kad mūsų produktus vartoja tokių žymių įstaigų, kaip Jungtinių Valstijų Žemės ūkio departamento, UNESCO, įvairių pasaulio universitetų ir mokslo institucijų darbuotojai. SAB ženklas garantuoja Jums geriausius, saugiausius ir efektyviausius produktus pasaulyje. NeoLife, aktyviai remia šiuo metu dirbančius mokslininkus, keičia požiūrį į sveiką maistą ir pabrėžia mitybos svarbą.

  Jau 60 metų ištisos kartos ir šeimos vertina produktų veiksmingumą ir turi milijonus patenkintų klientų daugiau kaip 50 pasaulio šalių. NeoLife kruopščiai planuoja produktų kelią iš lauko ant stalo, kuris jums ir jūsų šeimai garantuoja geriausią galutinio produkto kokybę.

  Kokybė yra svarbiausias NeoLife prioritetas, todėl sudedamųjų dalių standartus visiems NeoLife produktams nustato Mokslo patarėjų taryba, turinti SAB ženklą. Viskas, kas apima kiekvieną NeoLife produktą, pradedant tiekėjais ir žaliavomis, atitinka griežtus grynumo, efektyvumo, konsistencijos, kilmės bei kitus svarbius kokybės standartų reikalavimus.

  Pasitelkdamos jungtinę tarptautinę tiekimo struktūrą, visa tai kontroliuoja aukštos kvalifikacijos darbuotojų komandos, besilaikydamos naujausios kokybės užtikrinimo programos, kuri šioje pramonėje neturi sau lygių. 

  Gauti pakankamai daržovių, vaisių, uogų, sveikų grūdų ir žuvies tik iš maisto, yra praktiškai neįmanoma, todėl šie produktai yra veiksmingas ir saugus būdas, kaip gauti rekomenduojamą paros normą šių maistinių medžiagų. 

  Tai tarptautinė mitybos srityje dirbanti kompanija, kuri gamina aukščiausios kokybės maisto papildus iš sveikų šaltinių, platinamų per konsultantų tinklą visame pasaulyje, turinti misiją - sukurti sveikesnį ir laimingesnį pasaulį.

  Išbandykite ir patikrinkite „NeoLife“ produktų galią, pasidalinkite su tais, kuriais rūpinatės.