Mokslas ir NeoLife išskirtinumas

 • Nuo 1958 metų NeoLife rūpinasi sveikata iš vidaus ir iš išorės, pateikdama sveiko maisto „NeoLife“ maisto papildus, „Nutriance“ asmens priemones ir žaliąsias „Golden“ namų valymo priemones

  Ypač svarbu, kad NeoLife produktuose naudojamos tik geriausios kokybės natūralios maistinės medžiagos, kurių svarba pagrįsta žymiausių pasaulio mokslininkų ir mitybos specialistų mokslinių tyrimų.

  NeoLife mokslo pasiekimai yra taip gerai žinomi, kad mūsų produktus vartoja tokių žymių įstaigų, kaip Jungtinių Valstijų Žemės ūkio departamento, UNESCO, įvairių pasaulio universitetų ir mokslo institucijų darbuotojai. SAB ženklas garantuoja Jums geriausius, saugiausius ir efektyviausius produktus pasaulyje. NeoLife, aktyviai remia šiuo metu dirbančius mokslininkus, keičia požiūrį į sveiką maistą ir pabrėžia mitybos svarbą.

  Kokybė yra svarbiausias NeoLife prioritetas, todėl sudedamųjų dalių standartus visiems NeoLife produktams nustato Mokslo patarėjų taryba, turinti SAB ženklą. Viskas, kas apima kiekvieną NeoLife produktą, pradedant tiekėjais ir žaliavomis, atitinka griežtus grynumo, efektyvumo, konsistencijos, kilmės bei kitus svarbius kokybės standartų reikalavimus.

  Pasitelkdamos jungtinę tarptautinę tiekimo struktūrą, visa tai kontroliuoja aukštos kvalifikacijos darbuotojų komandos, besilaikydamos naujausios kokybės užtikrinimo programos, kuri šioje pramonėje neturi sau lygių.

  Gauti pakankamai daržovių, vaisių, uogų, sveikų grūdų ir žuvies tik iš maisto, yra praktiškai neįmanoma, todėl šie produktai yra veiksmingas ir saugus būdas, kaip gauti rekomenduojamą paros normą šių maistinių medžiagų.

  Jau 60 metų ištisos kartos ir šeimos vertina produktų veiksmingumą ir turi milijonus patenkintų klientų daugiau kaip 50 pasaulio šalių. NeoLife kruopščiai planuoja produktų kelią iš lauko ant stalo, kuris jums ir jūsų šeimai garantuoja geriausią galutinio produkto kokybę. 

  Pasitelkdami sudėtingas sistemas ir kokybės kontrolės procesus NeoLife kompanija stebi:
  1. Kruopštus sėklų atrinkimas:
  Kur auga, kaip auga, netgi, kokiame sandėlyje laikomos sėklos sėjimui, - visa tai yra svarbūs kokybės veiksniai.
  2. Švarus dirvožemis ir švari aplinka:
  Mūsų standartai reikalauja, kad būtų parinkti tik griežčiausius mūsų reikalavimus ir aukščiausius standartus atitinkantys laukai - esantys atokiau nuo pramonės vietų ir kuo arčiau natūralios gamtos. Šie reikalavimai mums taip pat leidžia būti užtikrintiems, jog visi mūsų koncentratai, gaunami iš sveikų produktų, yra organiški ir be GMO.
  3. Derliaus monitoringas:
  Augalai yra stebimi ir vertinami dar prieš surenkant derlių. Tai nuo pat pradžių užtikrina aukščiausią kokybę ir leidžia mums tiksliai atsekti derliaus partijas. Anksti pradedami stebėti vaisiai, daržovės, grūdinės kultūros bei visos kitos žaliavos, kurios naudojamos „NeoLife" produktuose.
  4. Maistinių medžiagų kokybę ir kiekį užtikrinantis derliaus nuėmimas:
  Mūsų atrinkti žaliavų tiekėjai taip pat atidžiai išsirenka geriausią metų laiką derliaus nuėmimui, jog būtų užtikrinta maistinių medžiagų kokybė ir kiekybė.
  5. Augančių augalų būsimo derliaus tyrimas:
  Dėl tų pačių griežtų standartų reikalavimų būsimas derlius nuolat tiriamas, jog galiausiai po surinkimo būtų galima užtikrinti žaliavoje esantį maistinių medžiagų kiekį ir kokybę.
  6. Maistinių medžiagų gavyba ir koncentratų paruošimas:
  Dar vienas pagrindinis kokybės nustatymo veiksnys - tai apdorojimas. Tam naudojama moderniausia įranga, garantuojanti gryniausius ekstraktus ir koncentratus, kurių pokytis apdorojimo procesu labai minimalus.
  7. Grynumo ir veiksmingumo kontrolė:
  Siekiant išlaikyti kokybę, grynumas ir veiksmingumas yra labai svarbūs veiksniai. Visos sudedamosios medžiagos laikomos laikantis griežtų karantino sąlygų. Jų neleidžiama naudoti tol, kol nėra atlikti grynumą ir veiksmingumą nustatantys laboratoriniai tyrimai.
  8. Visuomenei ir aplinkai atsakinga gamyba: Kai tik laikantis mūsų reikalavimų žaliavos yra apdorotos, jos atsiduria mūsų gamybos įmonėse. Šios įmonės reguliariai tikrinamos, siekiant įsitikinti, kad jos veikia taip, kad būtų užtikrinti aukščiausios kokybės gamybos procesas ir mažiausias poveikis aplinkai. Moderniausia įranga iš įvairių žaliavų sukuria skirtingas formas, užtikrina maksimalų veiksmingumą ir nuoseklumą produktų partijose.
  9. Kokybės kontrolė ir laboratoriniai tyrimai:
  ,,NeoLife" kokybės kontrolės sistema paremta šiuolaikiniu mokslu. Visi galutiniai produktai, siekiant užtikrinti saugumą, kokybę ir veiksmingumą, yra išbandyti ir patvirtinti pačiais patikimiausiais moksliniais metodais. Šie metodai yra labai svarbūs, bet dar svarbesnį darbą atlieka mūsų patyrę ir kompetentingi mokslininkai, kurie užtikrina, jog būtų laikomasi visų mūsų kokybės ir grynumo standartų. Kiekvienas „NeoLife" produktas - tai galutinis kompetentingo patyrusių mokslininkų, tyrinėtojų ir mitybos specialistų darbo rezultatas, paremtas pažangiausiomis gamybos technologijomis ir šiuolaikiniu mokslu.
  10. Produktų pristatymas ir partijų sekimas:
  Kai ingredientai sujungiami galutiniame produkte, produktų partijai suteikiamas unikalus numeris, nurodantis visas konkrečių sudedamųjų dalių partijas, įeinančias į šį konkretų produktą. Tai svarbus kodas, kuris rodo visas konkrečių ingredientų partijas, esančias šiame produkte. Galiausiai, kai pakuojama produktų partija, produktų etiketėse pažymimas pakavimo partijos numeris. Tai labai svarbus kodinis skaičius, kuris leidžia ,,NeoLife" atsekti kiekvieną produktą, pasiekusį jūsų namus. Tokiu būdu galime matyti visą tiekimo grandinę-iki pat atskiros sudedamosios dalies žaliavos kilmės. Galime matyti visą produkto kelią - iš lauko ant stalo. Kompleksiška „NeoLife" partijos kodų sistema, rodanti šį kelią, garantuoja jums ir jūsų šeimai gryniausius, veiksmingiausius ir aukščiausios kokybės produktus.

  ,,NeoLife" produktų filosofija yra gana paprasta: absoliutus, tvirtas kokybės siekimas. Be kompromisų. Mes tikime, jog tinkami sprendimai, kuriuos mes turime priimti savo organizmo ir namų labui, nuspręsdami, kas jiems tinka, o kas ne, yra vieni iš svarbiausių sprendimų mūsų gyvenime. Kai kalbame apie savo, savo vaikų ir šeimos narių sveikatą, - kompromisams čia ne vieta.
  Mes tikime, jog tinkami sprendimai kuriuos mes turime priimti savo organizmo ir namų labui, nuspręsdami, kas jiems tinka, o kas ne, yra vieni iš svarbiausių sprendimų mūsų gyvenime. Kai kalbame apie savo, savo vaikų ir šeimos narių sveikatą, - kompromisams čia ne vieta.