Balancing Tonic 100ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 3600
  Į krepšelį 

  Formulė su subalansuotu pH tonizuoja, drėkina ir gyvina oda.

  Su jūros dumblių, ženšenių ir ginkmedžio ekstraktais. Rekomenduojamas visiems odos tipams.

 • „Nutriance“ odos priežiūros linijos priemonės, kurių gamyboje, laikantis griežtų kokybės ir aplinkos apsaugos standartų, naudojami geriausi ingredientai ir metodai, sertifikuotos „COSMOS ORGANIC“ sertifikatu, kurį suteikė „ECOCERT GREENLIFE“.  

  Kliniškai išbandyta prižiūrint dermatologams pirmaujančioje Europos odos priežiūros klinikoje ir įrodyta, kad priemonė saugi ir nedirgina odos.
  Nesukelia odos dehidratacijos. Nustatyta, jog, jau po pirmojo karto, panaudojus „Nutriance Balancing Tonic“, ši priemonė vos po 30 min. padidina odos drėgmės lygį ir išlaiko jį iki 4 val.
  Balansuojantis tonikas minkština ir gaivina odą.

  Nutriance produktai sukurti bendradarbiaujant su odos priežiūros ekspertais ir kliniškai išbandyti prestižiniuose tyrimų ir dermatologijos centruose Prancūzijoje. Amžiaus nepaisanti ląstelių aktyvinimo sistema 3 paprastuose žingsniuose apjungia sinergines Nutriance odos priežiūros savybes, priemonių formulės, skirtos jūsų odos tipui, kovoja su priešlaikinio senėjimo požymiais. Nutriance odos priežiūros priemonės veikdamos kartu sinergiškai padeda puoselėti, maitinti ir atgaivinti odą. Veido odos priežiūros priemonės tiek sausai - normaliai odai, tiek mišriai - riebiai odai.