Carotenoid Complex 90 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 5830
  (065/vnt.)
  Į krepšelį 

  Natūralios maistinės medžiagos iš daržovių bei vaisių mišinio. 110 kg karotenoidų galia iš šviežių daržovių ir vaisių kiekviename buteliuke.

   

 • Remiantis USDA (JAV Žemės ūkio departamento) atliktų klinikinių tyrimų rezultatais, „Carotenoid Complex” apsaugo ląsteles ir gali sustiprinti imunitetą.

  Kiekviena kapsulė suteikia tiek augalinės kilmės maistinių medžiagų, kiek jų yra optimaliai subalansuotoje daržovių ir vaisių porcijoje. Natūralios maistinės medžiagos iš daržovių bei vaisių mišinio. 110 kg karotenoidų galia iš šviežių daržovių ir vaisių kiekviename buteliuke.

  Gaminant Carotenoid Complex naudojami vaisiai ir daržovės: pomidorai, morkos, špinatai, raudonoji paprika, braškės, abrikosai ir persikai, tai 15 veiksmingų karotenoidų : alfa, beta, cis beta, gama ir zeta karoteno, likopeno, cis likopeno, luteino, zeaksantino, alfa ir beta kriptoksantino, violaksantino, kantaksantino, kapsantino ir kriptokapsino.

  Visiems žinoma, kad kasdien būtina suvalgyti pakankamą kiekį šviežių vaisių, uogų ir daržovių. Rekomenduojama suvalgyti net 5-13 vaisių ir daržovių porcijų per dieną. Jeigu negalite suvalgyti tokio kiekio kiekvieną dieną, tuomet „Carotenoid Complex" suteiks natūralių maistinių medžiagų iš morkų, pomidorų, špinatų, raudonųjų paprikų, braškių, abrikosų ir persikų. 

  Karotenoidai yra stiprūs riebaluose tirpstantys antioksidantai. Mokslas įrodė, kad šios augalinės maistinės medžiagos gali palaikyti ir stiprinti imunitetą bei turėti daug kitų privalumų. Karotenoidų maisto papildai „Carotenoid Complex" sukurti ir gaminami tik iš sveikų produktų. Tai papildai su plačiu įvairiuose produktuose esančių karotenoidų spektru. Maisto papildo saugumą įrodė istorija ir moksliniai tyrimai, kurie parodė, kad vartojant 3 kapsules „Carotenoid Complex" per dieną, po 20 dienų imuninė sistema sustiprinama 37%.

  Vartokite 1-3 kapsules per dieną.