Cleansing Milk 150 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 4600
  Į krepšelį 

  Odą raminantis ir minkštinantis valiklis. Švelnus it šilkas valomasis pienelis švelniai pašalina nešvarumus. Su apsaugančiais jūros dumblių ekstraktais ir eteriniais aliejais. Rekomenduojama normaliai ir sausai odai.

 • Kliniškai išbandyta prižiūrint dermatologams pirmaujančioje Europos odos priežiūros klinikoje ir įrodyta, kad priemonė saugi ir oda ją gerai toleruoja.
  Nesukelia odos dehidratacijos. Nustatyta, jog, jau po pirmojo karto, panaudojus „Nutriance Cleansing Milk “, ši priemonė vos po 30 min. padidina odos drėgmės lygį ir išlaiko jį iki 4 val.
  Valomasis pienelis minkština ir drėkina odą.

  Nutriance produktai sukurti bendradarbiaujant su odos priežiūros ekspertais ir kliniškai išbandyti prestižiniuose tyrimų ir dermatologijos centruose Prancūzijoje. Amžiaus nepaisanti ląstelių aktyvinimo sistema 3 paprastuose žingsniuose apjungia sinergines Nutriance odos priežiūros savybes, priemonių formulės, skirtos jūsų odos tipui, kovoja su priešlaikinio senėjimo požymiais. Nutriance odos priežiūros priemonės veikdamos kartu sinergiškai padeda puoselėti, maitinti ir atgaivinti odą. Veido odos priežiūros priemonės tiek sausai - normaliai odai, tiek mišriai - riebiai odai.

  „Nutriance“ odos priežiūros linijos priemonės, kurių gamyboje, laikantis griežtų kokybės ir aplinkos apsaugos standartų, naudojami geriausi ingredientai ir metodai, sertifikuotos „COSMOS ORGANIC“ sertifikatu, kurį suteikė „ECOCERT GREENLIFE“.