G1 - skalbimo milteliai

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 5650
  Į krepšelį 

  Tinka alergiškiems.

 • G1 - tai koncentruoti skalbimo milteliai, kuriuos lengva išskalauti, jie biologiškai suyrantys.

  Stipri, aplinkos neteršianti skalbimo priemonė, kuri apsaugo jūsų skalbimo mašiną nuo korozijos.
  Milteliai lengvai išskalaujami, rūbai išlieka ryškūs. Pašalinamos potencialių dirgiklių nuosėdos.
  Biologiškai suyrantys, be fosfatų.

  Išplauna netgi sunkiausiai įveikiamas dėmės, ir jūsų drabužiai vėl atrodo kaip nauji.
  Skalbimo metu skalbiniai tampa minkšti ir gaiviai kvepia.

  Milteliai labai koncentruoti - užtenka vos 1/4 kaušelio.
  Tinka ploniems skalbiamiems audiniams.

  G1
  SKALBIMO MILTELIAI
  (BE FOSFATŲ)

  APRAŠYMAS

  Kokybiški skalbimo milteliai turi turėti daugelį gerų savybių. Visų pirma, jie turi išskalbti įvairaus tipo užterštumus iš tekstilės audinių, nepakenkdami jiems. Be viso to, jie turi veikti įvairiomis sąlygomis, įvairių tipų skalbimo mašinose, taip pat skalbiant rankomis, skirtingose vandens temperatūrose, minkštame ir kietame vandenyje. Ir pagaliau, po skalbimo skalbiniai turi nr tik būti, bet ir atrodyti švariais, jie turi būti minkšti ir neturėti nemalonaus kvapo. Balta spalva turi būti iš tiesų balta, o kitos spalvos turi būti ryškios ir švarios. GNLD G1 pagamintas atsižvelgiant būtent į tuos reikalavimus.
  Aktyvios G1 sudėtinės dalys prasiskverbia į sunkiai pašalinamą purvą ir pašalina jį iš skalbinių. Silpnas šarmas atakuoja purvą. Kai tik purvas yra pašalinamas, būtina užkirsti jo kontaktą su kitais skalbiniais.
  G1 sudėtyje yra medžiagos, kurios sulaiko purvą skalbimo vandenyje iki skalavimo. G1 sudėtyje taip pat yra medžiagų, apsaugančių skalbimo mašinos metalines dalis nuo korozijos.
  Balti skalbiniai tampa baltesni, o spalvoti – dar ryškesni. Šios medžiagos nesikaupia tarp tekstilės plaukelių ir pakartotinai panaudojus, skalbiniai nepagels.

  NAUDOJIMAS

  G1 sudėtis suteikia maksimalų efektą skalbiant. Jis ekonomiškas ir juo gali naudotis įvairiose temperatūrose atsižvelgiant į naudojimosi instrukciją.