Garlic Allium Complex 60 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 1830
  (031/vnt.)
  Į krepšelį 

  Suteikiantis visą česnako naudą iš bioaktyvių česnakų, svogūnų, porų ir laiškinių česnakų ir rozmarinų žolelių. Formulė minimalizuojanti česnako kvapą.

 • Viena Garlic Allium Complex dozė prilygsta visai česnako skiltelei. Kiekvienoje dozėje taip pat yra 4,2 mg gryno alicino, laiškinių česnakų, svogūnų ir porų bioaktyvių medžiagų. 

  Suteikia natūralių maistinių medžiagų iš česnakinių daržovių.
  Kiekvienoje dozėje yra 4200 mcg gryno alicino, taip pat svogūnų, laiškinių česnakų ir porų bioaktyvių medžiagų. Išskirtinė „tikslinė pristatymo" technologija pristato aktyvųjį aliciną tiesiai į žarnyną, pašalindama česnako kvapą ir sustiprindama absorbavimą. Speciali bekvapė formulė minimalizuoja česnako kvapą.

  Bendraukite su žmonėmis nesijaudindami dėl česnako kvapo.

  Vartokite 2 tabletes per dieną.

  NeoLife mokslininkai sukūrė „GARLIC Allium Complex“, kaip patogų būdą padidinti česnako ir kitų įvairių česnakinių daržovių mityboje naudą. „GARLIC Allium Complex“ yra šviežio česnako skiltelės pakaitalas, kuris neturi jokio kvapo ir yra plataus spektro, sveiko maisto papildai. Jokie kiti papildai iš česnako negali pasigirti tokiu pilnu česnakinių daržovių rinkiniu. NeoLife „GARLIC Allium Complex“ sudėtyje yra bioaktyvių česnakų, svogūnų, porų ir laiškinių česnakų, taip pat ir daug antioksidantinių savybių turinčių rozmarinų žolelių. Aktyvus alicinas ir bioaktyvios medžiagos suteikia visą česnako galią ir naudą.