Hydrating Serum 30 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 7500
  Į krepšelį 

  Akimirksniu nuramina ir drėkina odą. Su grynu jūros vandeniu ir jūros dumblių ekstraktais odos apsaugai ir atgaivinimui. Rekomenduojama mišriai ir riebiai odai.

 • Kliniškai išbandyta prižiūrint dermatologams pirmaujančioje Europos odos priežiūros klinikoje ir įrodyta, kad priemonė saugi, veiksminga ir ją gerai toleruoja oda.
  Nustatyta, jog, jau po pirmojo karto, panaudojus „Nutriance Hydrating Serum“, ši priemonė vos po 30 min. padidina odos drėgmės lygį ir išlaiko jį iki 4 val.
  Giliai odą drėkinantis serumas akimirksniu nuramina odą, ją apsaugo ir atgaivina.

  Nutriance produktai sukurti bendradarbiaujant su odos priežiūros ekspertais ir kliniškai išbandyti prestižiniuose tyrimų ir dermatologijos centruose Prancūzijoje. Amžiaus nepaisanti ląstelių aktyvinimo sistema 3 paprastuose žingsniuose apjungia sinergines Nutriance odos priežiūros savybes, priemonių formulės, skirtos jūsų odos tipui, kovoja su priešlaikinio senėjimo požymiais. Nutriance odos priežiūros priemonės veikdamos kartu sinergiškai padeda puoselėti, maitinti ir atgaivinti odą. Veido odos priežiūros priemonės tiek sausai - normaliai odai, tiek mišriai - riebiai odai.

  „Nutriance“ odos priežiūros linijos priemonės, kurių gamyboje, laikantis griežtų kokybės ir aplinkos apsaugos standartų, naudojami geriausi ingredientai ir metodai, sertifikuotos „COSMOS ORGANIC“ sertifikatu, kurį suteikė „ECOCERT GREENLIFE“.