Kaip išsirinkti sveikus ir kokybiškus maisto papildus, vitaminus. Kuo skiriasi ir kokie rezultatai?


Ne visi galime sau leisti tris kartus per dieną valgyti šviežiai pagamintą maistą, ekologiškas daržoves, vaisius, uogas, sveikus grūdus ir žuvį. Tuomet pradedame ieškoti kokybiškų maisto papildų. Tačiau, kaip iš gausybės asortimento išsirinkti ir surasti sveikus, klinikiniais tyrimais pagrįstus maisto papildus?
Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos (VVSPT) Leidimų ir licencijavimo skyriaus vyriausioji specialistė Evelina Venckevič sako, kad Lietuvos rinką atakuoja nemažai netinkamų produktų.

“Pasitaiko maisto papildų, kuriuose yra draudžiamų maisto priedų (konservantų, dažiklių ir kt.), net haliucinogeninį poveikį turinčių augalų ekstraktų. Kai kurie jų atkeliauja iš trečiųjų šalių, kai kuriuos verslininkai bando atvežti per ES šalis, pasinaudojant laisvo prekių judėjimo teikiamomis galimybėmis", – sakė visuomenės sveikatos specialistė.

"Noriu paraginti žmones atidžiai skaityti etiketes, prieš perkant pasidomėti, ko ir kiek turėtų būti maisto papilde, – įspėja E. Venckevič. – Pavyzdžiui, pasitaiko atvejų, kai papilduose vitaminų kiekis stipriai viršija rekomenduojamas normas. Arba priešingai – veikliųjų medžiagų kiekiai tokie maži, kad jokio realaus poveikio sveikatai jie negali padaryti. Suvalgę obuolį ar morką vitaminų gausite kelis kartus daugiau. Taigi išsianalizuoti etiketę apsimoka tikrąja šio žodžio prasme."

Ypatingai atsargiai elkitės su produktais, kurie nėra praėję reikalingų patikrinimų, nes tokius maisto papildus vartoti gali būti gana pavojinga.

Taigi, kaip išsirinkti tokį maisto papildą, kuris duotų norimą rezultatą ir sužinoti, ar kaina atitinka jo kokybę? Jei norite, kad vitaminai, maisto papildai būtų tikrai saugūs ir jums nereikėtų nerimauti, ar tikrai juos galima vartoti, rinkitės tik oficialias kompanijas, tokias kaip “NeoLife international”.

Ypač svarbu, kad NeoLife produktuose naudojamos tik geriausios kokybės natūralios maistinės medžiagos, kurių svarba pagrįsta žymiausių pasaulio mokslininkų ir mitybos specialistų mokslinių tyrimų.
Kokybė yra svarbiausias NeoLife prioritetas, todėl sudedamųjų dalių standartus visiems NeoLife produktams nustato Mokslo patarėjų taryba, turinti SAB ženklą. Viskas, kas apima kiekvieną NeoLife produktą, pradedant tiekėjais ir žaliavomis, atitinka griežtus grynumo, efektyvumo, konsistencijos, kilmės bei kitus svarbius kokybės standartų reikalavimus.
NeoLife mokslo pasiekimai yra taip gerai žinomi, kad mūsų produktus vartoja tokių žymių įstaigų, kaip Jungtinių Valstijų Žemės ūkio departamento, UNESCO, įvairių pasaulio universitetų ir mokslo institucijų darbuotojai. SAB ženklas garantuoja Jums geriausius, saugiausius ir efektyviausius produktus pasaulyje. NeoLife, aktyviai remia šiuo metu dirbančius mokslininkus, keičia požiūrį į sveiką maistą ir pabrėžia mitybos svarbą.
Pasitelkdamos jungtinę tarptautinę tiekimo struktūrą, visa tai kontroliuoja aukštos kvalifikacijos darbuotojų komandos, besilaikydamos naujausios kokybės užtikrinimo programos, kuri šioje pramonėje neturi sau lygių.
Gauti pakankamai daržovių, vaisių, uogų, sveikų grūdų ir žuvies tik iš maisto, yra praktiškai neįmanoma, todėl šie produktai yra veiksmingas ir saugus būdas, kaip gauti rekomenduojamą paros normą šių maistinių medžiagų.
Jau 60 metų ištisos kartos ir šeimos vertina produktų veiksmingumą ir turi milijonus patenkintų klientų daugiau kaip 50 pasaulio šalių. NeoLife kruopščiai planuoja produktų kelią iš lauko ant stalo, kuris jums ir jūsų šeimai garantuoja geriausią galutinio produkto kokybę.
Sveikus, klinikiniais tyrimais pagrįstus maisto papildus galite įsigyti pasikonsultavę su mitybos specialistu, dietologu ar  “NeoLife international” konsultantu internetinėje parduotuvėje: https://www.sveikalinija.lt/ arba https://www.facebook.com/Sveika-linijalt-1908434655861782/?ref=bookmarks Tel: +37061475431.


Šaltiniai:
https://www.delfi.lt/projektai/archive/maisto-papildai-kaip-nepasiklysti.d?id=27698105
https://m.kauno.diena.lt/naujienos/sveikata/grozis/maisto-papildai-kaip-issirinkti-296042

https://www.vaistai.lt/maisto-papildai-kaip-nepasiklysti-i-dalis-539.html
http://ligos.sveikas.lt/lt/vaistineles_straipsniai/maisto_papildai__vartoti_ar_susilaikyti/