LDC - priemonė lengvam valymui 1l

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 1810
  Į krepšelį 

  LDC - tai švelni, universali namų valymo priemonė.

 • Plaukite indus, rankas, virtuvės darbastalius, viryklės paviršių, šaldytuvą ir kitus nešvarius paviršius.
  Priemonė labai švelni rankoms ir saugi visai šeimai.
  Biologiškai suyranti.

  LDC
  INDŲ PLOVIMO PRIEMONĖ

  APRAŠYMAS
  LDC yra puiki indų plovimo priemonė. Ji yra švelni rankoms, krištolui ir trapiam porcelianui, bet pakankamai stipri, kad pasirodytų kaip įvairiapusė valymo priemonė bet kokiuose namuose. LDC padeda vandeniui prasiskverbti į purvą ir pašalinti jį. Karštas vanduo palengvina indų plovimą, bet LDC pateikia puikius rezultatus ir šaltame vandenyje. Todėl LDC yra priemonė, kuria galima naudotis ir žygyje ir tose vietose, kur nėra karšto vandens.
  LDC ne tik pašalina riebalus nuo indų, bet suriša riebalų likučius taip, kad visi riebalai tolygiai pasiskirstydami pasišalina vamzdžiais ir jums nereikia po to valyti riebalų likučių nuo kriauklės kraštų.
  LDC nekenkia ir pačiam trapiausiam porcelianui.

  NAUDOJIMAS

  INDŲ PLOVIMAS RANKOMIS:
  Paruoškite tirpalą 1:5
  Paleiskite stipria srove vandenį į užkimštą kriauklę ir įpilkite keletą lašų tirpalo, labai greitai atsiras putos. Šis tirpalas pajėgus pašalinti nuo indų bet kokius nešvarumus. Sudėkite indus į džiovyklą. Puodus, keptuves ir kitus sunkiai nuplaunamus indus reikia lengvai pamirkyti.
  Dėmesio! Plaunant labai nešvarius indus galima naudoti stipresnį tirpalą, 1:4.

  SENŲ TAPETŲ PAŠALINIMAS:
  Paruoškite tirpalą: 3-4 kamšteliai LDC į 6 litrus karšto vandens. Gerai sušlapinkite paviršių kempinės arba minkšto šepečio pagalba. Leiskite tirpalui kelias minutes prasiskverbti ir sausas vietas sušlapinkite dar kartą. Atsiminkite, kad seni tapetai atsiklijuoja vandens veikimo pagalba.
  LDC padeda vandeniui prasiskverbti iki seno klijų sluoksnio ir jį ištirpinti. Kaip taisyklė, pakanka sušlapinti 2-3 kartus su 5 minučių intervalu. Nuplėškite nuo sienų senus tapetus, pašalinkite visus jų likučius naudodamiesi LDC tirpalu ir plačia glaistymo mentele. Prieš klijuodami naujus tapetus kruopščiai nuplukite sienas.

  SKYSTAS RANKŲ MUILAS:
  Pripildykite buteliuką 1 dalimi LDC ir priklausomai nuo užterštumo lygio 3-5 dalimia šilto vandens. Tirpalas švelnus ir efektyvus, ypač kietame vandenyje. LDC galima naudoti kaip skystą muilą tiesiai iš atskiesto buteliuko.

  TEPALUOTOS RANKOS:
  LDC tirpalas 1:5
  Sušlapinkite rankas, trinkite jas su keliais tirpalo lašais, kol pradės putoti. Nuplaukite rankas vandeniu.
  SKALBIMAS RANKOMIAS:
  Skalbiant švelnius audinius, tokius kaip nailonas, medvilnė, poliesteras ir kt., išskyrus šilką, įpilkite į vandenį 1 kamštelį LDC koncentrato. Išmaišykite vandenį kol susidarys putos. Sušlapinkite skalbinius ir atsargiai skalbkite, po skalbimo atsargiai nuspauskite.

  LENGVAS VALYMAS:
  LDC tirpalu 1:5 galima valyti vonios, plytelių ir kitus paviršius.

  AUTOMOBILIO PRIEKINIS STIKLAS:
  Stiklas bus švarus, jeigu įpilsite 2 kamštelius ar 2 lašus (priklausomai nuo bakelio dydžio) LDC koncentrato į bakelį. Per daug stiprus tirpalas palieka dryžes ant stiklo.
  SVARBI INFORMACIJA:
  • Koncentratas
  • Universalus ir ekonomiškas
  • Puikiai veikia šaltame sūriame vandeny
  PH lygis apie 7,3
  PASTABA: GALI UŽŠALTI IR ATŠILTI MAŽIAUSIAI 3 KARTUS.