NeoLifeShake 15 maišelių po 45 gr.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 6550
  (437/vnt.)
  Į krepšelį 

  Visavertei bei subalansuotai kasdieniniai mitybai ir svorio kontrolei. Vanilės, uogų bei šokolado skonio pasirinkimas. „NeoLifeShake" sudėtis: baltymai 18 g, skaidulos 5 g, 22 amino rūgštys, 26 vitaminai ir mineralai. Visiškai natūralus: be dirbtinių dažiklių, saldiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų.

 • Skanus, patogus naudoti ir visiškai natūralus kokteilis padės numalšinti alkį ir išlaikyti ilgalaikę energiją. Pažangiausias ląstelių mitybos mokslas ir glikemijos reakcijos kontrolės technologija kasdienei mitybai ir svorio kontrolei.

  Biologiškai papildytas BCAA 22 amino rūgštimis, tame tarpe ir 9 svarbiausios amino rūgštys. Moksliškai pažengęs mišinys iš natūralių šaltinių geresnei amino rūgščių kokybei.

  Turtingas baltymų šaltinis: baltymai 1 porcijoje sudaro 18g ir 26g sumaišius su nugriebtu pienu. Turtingas skaidulų šaltinis - skaidulos sudaro 5 g 1 porcijoje. Iš sveikų šaltinių - sojos, avižų ir kampuotosios siampupės Skatina sotumo jausmą.

  Vitaminai ir mineralai, esantys „NeoLifeShake" sudėtyje:
  Vitamin A / Vitaminas A
  Vitamin D3 / Vitaminas D3
  Vitamin E / Vitaminas E
  Vitamin C / Vitaminas C
  Vitamin B1 / Vitaminas B1
  Vitamin B2 / Vitaminas B2
  Niacin / Niacinas
  Vitamin B12 / Vitaminas B12
  Biotin / Biotinas
  Pantothenic acid / Pantoteno rūgštis
  Vitamin K / Vitaminas K
  Calcium / Kalcis
  Phosphorus / Fosforas
  Iron / Geležis
  Magnesium / Magnis
  Zinc / Cinkas
  Iodine / Jodas
  Potassium / Kalis
  Copper / Varis
  Selenium / Selenas
  Manganese / Manganas
  Chromium / Chromas
  Molybdenum / Molibdenas

  SVORIO METIMAS: per parą du valgymus pakeisti į „NeoLifeShake" baltyminius kokteilius, tokiu būdu, sumažinta energetinės vertės dieta padeda mažinti svorį. Pakeiskite 2 valgymus skaniais baltyminiais „NeoLifeShake" kokteiliais ir suvalgykite vieną maistinių medžiagų turinčio maisto porciją per parą. Būtina vartoti pakankamai skysčių.  

  Vartojimas: Į plakiklį įpilkite 240 ml vandens ar nugtiebto pieno ir suberkite maišelio turinį. Suplakite. Rekomenduotina, suplakus „NeolifeShake" kokteilį, palukėti 5-7 minutes, kad sudėtyje esančios skaidulos išbrinktų. Vartokite kaip maisto pakaitalą iškart po sporto, kelionėse, svorio metimui ar skaniai kasdienei mitybai.