Visiems odos tipams „Nutriance“ unikalūs produktai iš jūros augalų kliniškai išbandyti prestižiniuose tyrimų ir dermatologijos centruose Prancūzijoje

 • AGE DEFYING CELL ACTIVATING SYSTEM:

  Amžiaus nepaisanti ląstelių aktyvinimo sistema (3 žingsniai)

  1 žingsnis: Valymas ir puoselėjimas.
  Natūralus odos ir porų valymas nedžiovinant odos.

  2 žingsnis: Subalansavimas ir atgaivinimas.
  Atkurkite normalų pH lygį ir išvalykite poras, pagerinkite odos tekstūrą ir spalvą.

  3 žingsnis: Aktyvinimas ir maitinimas
  Atgaivinkite streso paveiktą odą. Sustiprinkite natūralią apsaugą nuo senėjimo, atnaujinkite ląsteles, jog oda atgautų akimi matomą jaunatvišką išvaizdą.
  NUTRIANCE ORGANIC IS A CERTIFIED SCIENTIFICALLY-FORMULATED MARINE BOTANICAL BASED ORGANIC SKIN CARE LINE.

  „NUTRIANCE ORGANIC“ – TAI SERTIFIKUOTA EKOLOGIŠKA IŠ JŪROS AUGALŲ MOKSLINIU PAGRINDU SUKURTA ODOS PRIEŽIŪROS LINIJA.

  Siekiant sumažinti priešlaikinio senėjimo požymius, amžiaus nepaisančios ląstelių aktyvinimo sistemos 3 paprastuose žingsniuose apjungiamos sinerginės „Nutriance Organic“ savybės.

  Jūros augalai gaunami iš saugojamos biosferos – Molène archipelago Bretanėje (Prancūzija), kuris žymus savo itin turtinga jūros augalija, švariu jūros vandeniu, mineralinėmis druskomis ir mikroelementais.

  Unikalios odą saugančios ir maitinančios jūros augalų medžiagos papildomos daugybe kitų natūralių augalų komponentų.

  Produktai sukurti bendradarbiaujant su geriausiais odos priežiūros ekspertais ir jūrų biologais, kliniškai išbandyti prestižiniuose tyrimų ir dermatologijos centruose Prancūzijoje.

  Ultra Moisturizing Cream 75 ml

  Kasdienė drėkinamoji priemonė normaliai ir sausai odai. Su jūros dumblių ekstraktais, arnikos ir spanguolių sėklų aliejais, kurie padeda palaikyti natūralią odos apsaugos sistemą. Rekomenduojama normaliai ir sausai odai.

  „Nutriance“ odos priežiūros linijos priemonės, kurių gamyboje, laikantis griežtų kokybės ir aplinkos apsaugos standartų, naudojami geriausi ingredientai ir metodai, sertifikuotos „COSMOS ORGANIC“ sertifikatu, kurį suteikė „ECOCERT GREENLIFE“.  

  Kaina 5600
  Ultra Hydrating Serum 30 ml

  Stangrina ir drėkina odą, suteikdamas jai jaunatvišką švytėjimą. Veiksminga drėkinamoji priemonė su grynu jūros vandeniu, jūros dumblių ekstraktais, eteriniais aliejais ir hialurono rūgštimi. „Nutriance“ odos priežiūros linijos priemonės, kurių gamyboje, laikantis griežtų kokybės ir aplinkos apsaugos standartų, naudojami geriausi ingredientai ir metodai, sertifikuotos „COSMOS ORGANIC“ sertifikatu, kurį suteikė „ECOCERT GREENLIFE“.  

  Rekomenduojama normaliai ir sausai odai.

  Kaina 7500
  Rejuvenating Rich Cream 50 ml

  Klinikinių tyrimų metu patvirtinta, jog sumažina raukšlių matomumą. „Nutriance“ odos priežiūros linijos priemonės, kurių gamyboje, laikantis griežtų kokybės ir aplinkos apsaugos standartų, naudojami geriausi ingredientai ir metodai, sertifikuotos „COSMOS ORGANIC“ sertifikatu, kurį suteikė „ECOCERT GREENLIFE“.     

  Kaina 5530
  Refreshing Bath & Shower Gel 250 ml

  Prausdamiesi masažuokite kūno odą odos prausimosi geliu su ypatingais augalų, tarp jų ir alavijų, ekstraktais.

  Kaina 1380
  Moisturizing Hand & Body Lotion 250 ml

  Palepinkite savo kūno odą drėkinamosiomis ir raminančiomis odos priežiūros priemonėmis.

  Kaina 1300
  Moisturizing Cream 75 ml

  Kasdienė odą drėkinanti, stiprinanti ir apsauganti priemonė. Su jūros dumblių ekstraktais ir eteriniais aliejais. Rekomenduojama mišriai ir riebiai odai. „Nutriance“ odos priežiūros linijos priemonės, kurių gamyboje, laikantis griežtų kokybės ir aplinkos apsaugos standartų, naudojami geriausi ingredientai ir metodai, sertifikuotos „COSMOS ORGANIC“ sertifikatu, kurį suteikė „ECOCERT GREENLIFE“.  

  Kaina 5600
  Insta-Lift Eye Gel 15 ml

  Ypač greitai sumažina raukšlių matomumą.
  Išbandytas prižiūrint dermatologams ir oftalmologams. 

  Kaina 3290
  Hydrating Serum 30 ml

  Akimirksniu nuramina ir drėkina odą. Su grynu jūros vandeniu ir jūros dumblių ekstraktais odos apsaugai ir atgaivinimui. Rekomenduojama mišriai ir riebiai odai.

  Kaina 7500
  Gentle Make-up Remover 100 ml

  „Nutriance“ odos priežiūros linijos priemonės, kurių gamyboje, laikantis griežtų kokybės ir aplinkos apsaugos standartų, naudojami geriausi ingredientai ir metodai, sertifikuotos „COSMOS ORGANIC“ sertikatu, kurį suteikė „ECOCERT GREENLIFE“. 

  Kaina 2500
  Cleansing Milk 150 ml

  Odą raminantis ir minkštinantis valiklis. Švelnus it šilkas valomasis pienelis švelniai pašalina nešvarumus. Su apsaugančiais jūros dumblių ekstraktais ir eteriniais aliejais. Rekomenduojama normaliai ir sausai odai.

  Kaina 4600
  Cleansing Gel 150 ML

  Odą puoselėjanti ir valanti izotoninė formulė su grynu jūros vandeniu ir mastikinių pistacijų lapų ekstraktu pagalba švelniai šalinti nešvarumus ir valyti poras.

  Rekomenduojama mišriai ir riebiai odai.

  Kaina 4600
  Balancing Tonic 100ml

  Formulė su subalansuotu pH tonizuoja, drėkina ir gyvina oda.

  Su jūros dumblių, ženšenių ir ginkmedžio ekstraktais. Rekomenduojamas visiems odos tipams.

  Kaina 3600
  Aloe Vera Gel 100 ml

  Papildytas augalinėmis medžiagomis, gelis sustiprina legendinį gryno alavijo veiksmingumą ir rūpinasi oda.

  Kaina 1510