Omega-3 Salmon Oil Plus 90 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 3400
  (038/vnt.)
  Į krepšelį 

  EPR ir DHR riebalų rūgštys gali padėti palaikyti normalią širdies veiklą, smegenų funkciją ir išsaugoti normalų regėjimą. Visos žaliavos patikrintos dėl potencialių 200 žalingų medžiagų. 

 • Omega-3 Salmon Oil Plus mitybos papildas pagamintas iš Šiaurės Atlanto šaltuosiuose vandenyse pagautos lašišos. Aliejui gauti yra naudojamas tik lašišos raumuo. Papildo gamybai taip pat naudojamas tunas, sardinės bei ančiuviai.  

  EPR ir DHR riebalų rūgštys gali padėti palaikyti normalią širdies veiklą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR. DHR riebalų rūgštys gali padėti palaikyti normalią smegenų funkciją ir išsaugoti normalų regėjimą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR. Visos žaliavos patikrintos dėl potencialių 200 žalingų medžiagų. Standartizuotas visų aštuonių žmogaus mitybai svarbių omega-3 šeimos riebalų rūgščių kiekis.

  Trijų kapsulių normoje iš viso yra 1070mg omega - 3 riebalų rūgščių, kurios apima standartizuotą visų aštuonių natūralių, žmogaus mityboje esančių omega - 3 rūgščių kiekį. Tai leidžią visiems omega - 3 šeimos nariams veikti drauge, kaip ir buvo numačius pati gamta.
  Visos žaliavos naudojamos Omega-3 Salmon Oil Plus žuvų taukuose tikrinamos dėl daugiau kaip 200 potencialių teršalų, kurių leistinas kiekis produkte prilygintas visiškam nuliui. Molekulinė diferenciacija - tai nauja technologija kuri leidžią atskirti tam tikras maistinėse medžiagose esančias molekules iš lašišų, tunų ir ančiuvių, tuo pat metu pašalinant ar sumažinant kitų, nereikalingų molekulių kiekį.
  Produktas gaminamas iš lašišų aliejaus (žuvys) ir omega-3 riebalų rūgščių koncentrato (sardinių, tunų ir ančiuvių) (žuvys) (67,52%), želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, sojų lecitinas.

  EPR (eikozapentaeno rūgštis)
  0,153 g
  DHR (dokozaheksaeno rūgštis)
  0,160 g
  DPR (dokozapentaeno rūgštis)
  0,0167 g
  Kitos omega-3 riebalų rūgštys (stearidono, eikozantrieno, eikozantetraeno, heneikozanpentaeno, alfa-linoleno)
   0,0265 g

  Visos žaliavos patikrintos dėl potencialių 200 žalingų medžiagų.  


  Vartokite 2 -3 kapsules per dieną valgio metu. 

  Omega-3 Salmon Oil Plus suteikia visas 8 Omega-3 šeimos riebiasias rūgštis: ALA-alfa linleno riebalų rūgštis; SDA-stearidono rūgštis; ETA(3)-eikozantrieno rūgštis; ETA-eikozantetraeno rūgštis; EPA-eikozapentaeno rūgštis; HPA-heneikozanpetaeno rūgštis; DPA-dokazapentano rūgštis; DHA-dokozaheksaeno rūgštis.