Kokius ir kodėl NEOLIFE maisto papildus vartoti pavasarį, vasarą, rudenį, žiemą?

Norėdami išvengti ligų ir negalavimų, per dieną turėtumėme gauti tam tikrą maisto medžiagų kiekį iš įvairių produktų grupių: daržovių, vaisių, uogų, sveikų grūdų ir žuvies. Vitaminai ir mineralai būtini geram organizmo funkcionavimui. Pakankamą šių svarbių elementų kiekį žmogus gauna vartodamas visavertį, sveiką maistą, todėl papildomi jų šaltiniai nebūtini, tačiau kartais, ypač žiemą ir ankstyvą pavasarį, kai sunku rasti šviežių daržovių ar vaisių, dėl netinkamos mitybos ar kitų priežasčių, šių medžiagų organizmui gali trūkti.

KODĖL – NEOLIFE IR MOKSLAS? Todėl, kad NeoLife produktai yra paremti gamtos ir pagrįsti mokslo.
Labai svarbu, kad “NeoLife international” produktuose naudojamos tik geriausios kokybės natūralios maistinės medžiagos, kurių svarba pagrįsta žymiausių pasaulio mokslininkų ir mitybos specialistų mokslinių tyrimų.
Sulaukęs tarptautinio pripažinimo kaip pirmasis toksikologijos ir vėžio tyrinėtojas, dr. Arthuras Furstas įsteigė Stanfordo vėžio chemoterapijos laboratoriją ir 50-čia metų aplenkė ligų prevencijos mokslą. Jo atradimai praskynė kelią NeoLife produktams.
Kokybė yra svarbiausias NeoLife prioritetas, todėl sudedamųjų dalių standartus visiems NeoLife produktams nustato Mokslo patarėjų taryba, turinti SAB ženklą. Viskas, kas apima kiekvieną NeoLife produktą, pradedant tiekėjais ir žaliavomis, atitinka griežtus grynumo, efektyvumo, konsistencijos, kilmės bei kitus svarbius kokybės standartų reikalavimus.
NeoLife mokslo pasiekimai yra taip gerai žinomi, kad mūsų produktus vartoja tokių žymių įstaigų, kaip Jungtinių Valstijų Žemės ūkio departamento, UNESCO, įvairių pasaulio universitetų ir mokslo institucijų darbuotojai. SAB ženklas garantuoja Jums geriausius, saugiausius ir efektyviausius produktus pasaulyje. NeoLife, aktyviai remia šiuo metu dirbančius mokslininkus, keičia požiūrį į sveiką maistą ir pabrėžia mitybos svarbą.
Pasitelkdamos jungtinę tarptautinę tiekimo struktūrą, visa tai kontroliuoja aukštos kvalifikacijos darbuotojų komandos, besilaikydamos naujausios kokybės užtikrinimo programos, kuri šioje pramonėje neturi sau lygių.
Gauti pakankamai daržovių, vaisių, uogų, sveikų grūdų ir žuvies tik iš maisto, yra praktiškai neįmanoma, todėl šie produktai yra veiksmingas ir saugus būdas, kaip gauti rekomenduojamą paros normą šių maistinių medžiagų.
Jau 60 metų ištisos kartos ir šeimos vertina produktų veiksmingumą ir turi milijonus patenkintų klientų daugiau kaip 50 pasaulio šalių. NeoLife kruopščiai planuoja produktų kelią iš lauko ant stalo, kuris jums ir jūsų šeimai garantuoja geriausią galutinio produkto kokybę.

Specialistų teigimu, mitybos įpročiai priklauso nuo vartojamų maisto produktų, sveikatos būklės, - pavyzdžiui, jei sergate osteoporoze, jums reikėtų vartoti daugiau kalcio ir vitamino D. Jei esate besilaukianti moteris, reikalinga folio rūgštis, kuri padeda išvengti tam tikrų rūšių apsigimimų, jei dirbate fizinį darbą ir jums reikalinga geresnė širdies veikla, reikėtų įtraukti omega-3 vartojimą. Net jei gyvenimo sąlygos yra įprastos ir nedaro įtakos jūsų sveikatos būklei, rekomenduotina pavartoti proteiną, nes jis palaiko organizmo sveikatą, stiprina kaulus ir atnaujina raumenis.

Gydytoja dietologė Daiva Pipiraitė savo pacientams sakosi rekomenduojanti, jei tai yra reikalinga, papildus, kurių sudėtyje yra visiems žinomų medžiagų: vitaminų, mikroelementų, mineralinių medžiagų, omega-3 riebiųjų rūgščių. Ypač lietuvių racione trūksta pastarųjų. "Taigi, jokios egzotikos. Viską puikiausiai galėtume gauti ir su kasdieniu maistu, jei atidžiau rinktumėmės produktus. Deja, kai kuriems žmonėms labiau imponuoja negirdėti, įmantriai skambantys pavadinimai. O gamintojai tuo ir naudojasi – stengiasi išsiskirti ir taip pritraukti naivų pirkėją", – apgailestauja medikė.

Maisto papildai, tai maisto produktai, skirti papildyti įprastą maisto racioną, ir kuris vienas arba derinyje su kitomis medžiagomis yra koncentruotas maistinių ar kitų medžiagų, turinčių mitybinį arba fiziologinį poveikį, šaltinis. Maisto papildai būna: kapsulėmis, pastilėmis, piliulėmis, tabletėmis, kitomis panašiomis formomis bei miltelių maišeliais, ampulėmis, buteliukais bei kitomis panašiomis skysčių ir miltelių, skirtų vartoti mažais dozuotais kiekiais, formomis. Visi maisto papildai yra privalomai ženklinami lietuvių kalba, kur nurodoma, kiek ir kokių maistinių medžiagų (vitaminų ir mineralų) yra vienoje kapsulėje, pastilėje, tabletėje ir t.t. Dažnai maisto papildų formos yra trumpinamos, pvz., jei papildas yra kapsuliuotas, tai trumpinys bus „kaps.“, jei papildas tabletuotas, trumpinys bus „tab.“.

Kaip žinome, yra medžiagų, kurių Lietuvos gyventojams ypač trūksta, pavyzdžiui, vitamino D, seleno, kuris puikus antioksidantas, todėl derėtų papildyti mitybą maisto papildais.
“– Ar pavasarį juntamas bendras nuovargis yra normalus reiškinys?
– Dažnesnis nuovargis, sumažėjęs darbingumas gali būti siejamas su sumažėjusiu vitaminų kiekiu maisto racione. Nors maisto papildas nėra maisto pakaitalas ir tikrai negali pakeisti visavertės mitybos, bet, kaip rodo Lietuvos gyventojų mitybos tyrimų duomenys, Lietuvos gyventojų mityba tikrai nėra sveika. Maiste trūksta kai kurių labai svarbių biologiškai aktyvių medžiagų – pirmiausia vitaminai, nes jie daugeliu atveju yra gana nestabilūs junginiai.
– Ar vartoti vitaminus geriau tik atėjus pavasariui, ar visus metus?
Sveikos, visavertės mitybos principų reikia laikytis ištisus metus. Pagrindinis maistinių ir biologiškai aktyvių medžiagų šaltinis yra maistas. Kadangi mityba ne visada visavertė, todėl kartais padidėja tam tikrų medžiagų poreikis, mes kaip kompensaciją galime rinktis maisto papildus…”, - LRT RADIJUI sako Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos instituto direktorius Rimantas Stukas.

Maistinės medžiagos karotenoidai su antioksidantinėmis savybėmis - tokios kaip luteinas ir zaeksantinas – padeda akims, teigia JAV mokslininkai, išnagrinėję anksčiau atliktų tyrimų duomenis.
Naujausi metaanalizės tyrimo duomenys rodo, kad cukriniu diabetu sergantys žmonės, kasdien gaunantys resveratrolio, gali pagerinti organizmo jautrumą gliukozei ir insulinui.
Norint rasti geriausią resveratrolio šaltinį, ieškokite biologiškai aktyvių, natūralių produktų, esančių žmogaus mitybos grandinėje. NeoLife TRE –bioaktyvių maistinių medžiagų ekstraktas yra gerokai pranašesnis, nes kartu suteikia ir kitas, gerai organizmo sveikatai būtinas, medžiagas.

Išvertus iš anglų kalbos NEOLIFE, tai naujas gyvenimas, kuris simbolizuoja jėgą, suteikia organizmui maistinių medžiagų, kad džiaugtumėmės gyvybingumo kupinu gyvenimu. „NeoLife‟ maisto papildai, turintys 50 metų vartojimo patirtį, pateikia aukščiausios kokybės iš sveikų produktų išgautas maistines medžiagas, kurių grynumu ir saugumu gali pasitikėti jūsų visa šeima!

Įsigykite sveikus, klinikiniais tyrimais pagrįstus maisto papildus pasikonsultavę su “NeoLife international” konsultantu internetinėje parduotuvėje: https://www.sveikalinija.lt/ arba https://www.facebook.com/Sveika-linijalt-1908434655861782/?ref=bookmarks Tel: +37061475431

Šaltiniai:
https://www.delfi.lt/projektai/archive/maisto-papildai-kaip-nepasiklysti.d?id=27698105
https://m.kauno.diena.lt/naujienos/sveikata/grozis/maisto-papildai-kaip-issirinkti-296042
https://lt.wikipedia.org/wiki/Maisto_papildas
https://www.vaistai.lt/maisto-papildai-kaip-nepasiklysti-i-dalis-539.html
http://ligos.sveikas.lt/lt/vaistineles_straipsniai/maisto_papildai__vartoti_ar_susilaikyti/
https://www.lrt.lt/naujienos/tavo-lrt/15/172663/kada-galima-vartoti-maisto-papildus-ir-kaip-tai-daryti-saugiai