Pro Vitality+ 1×30 maišelių

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 5270
  (044/vnt.)
  Į krepšelį 

  ,,PRO VITALITY+ “ viename pakelyje sudėta rekomeduojama paros norma daržovių, vaisių, sveikų grūdų, žuvies ir vitaminų mineralų

 • PRO VITALITY+ sveiko maisto papildai iš vaisių ir daržovių, sveikų grūdų bei žuvies. Taip pat būtini mineralai ir vitaminai kurie maitina ląsteles, kad būtumėt gyvybingi ir energingi.
  Pakuotę sudaro 4 produktai:
  „Tre-en-en“ grūdų koncentratas - Maisto papildas, kurio sudėtyje yra gerųjų lipidų ir sterolių. Papildas optimalizuoja ląstelių mitybą ir taip skatina gyvybingumą bei energiją.
  „Carotenoid Complex“ - koncentruotas daržovių ir vaisių maistinių medžiagų mišinys kuris stipriną imunitetą.
  „Omega-3 Salmon Oil Plus“ - iš sveikų žuvų pagamintas ir ypatingai grynas maisto papildas kuris apima visas aštuonias omegą-3 riebalų rūgštis. Papildas patikrintas nuo 160 potencialių teršalų kurie yra nesaugūs organizmui.
  „Essential Vitamin and Mineral Complex“ - 18 būtiniausių vitaminų ir mineralų, galinčių užpildyti neretai pasitaikančias mitybos spragas.
  Kiekviena pakuotė atstoja:

  37 kg šviežių daržovių ir vaisių
  15 kg sveikų grūdų
  10 porcijų omega-3 gerųjų rūgščių turinčios žuvies

  Pro Vitality Plius - puikiai tinka užpildyti mitybos spragas kurios atsirado dėl šių priežasčių:
  • Nesuvartojame rekomenduotinų 5 - 13 daržovių ir vaisių porcijų kiekvieną dieną.
  • Kasdien suvalgome mažiau nei 1 sveikų grūdų porcijos; daugelis iš mūsų nesuvalgome net tokio kiekio.
  • Daugelis žmonių nevalgo žuvies, nes bijo sunkiųjų metalų ir teršalų kurios gali būti perduodamos žuviai iš jūros, vandens telkinių.
  Didelė žmonių dalis negauna bent jau vidutinės pagrindinių ir būtiniausių mineralų ir vitaminų normos kurios reikalingos organizmui.
  Kiekvienoje pakuotėje esantys natūralūs maisto papildai suteikia aktyvių maisto medžiagų, kurių pagrindiniai privalumai:

  -Vitaminai C ir E gali padėti apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
  -EPR ir DHR gali padėti palaikyti normalią širdies veiklą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR.
  -Vitaminai A, C ir D gali padėti palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
  -Geležis gali padėti mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
  -Cinkas gali padėti palaikyti normalią odos, plaukų ir nagų būklę. 

  Vartokite 1 maišelį per dieną.

  „NeoLife Pro Vitality Plus“ natūralūs vitaminai ir maisto papildai padeda jums išlikti puikios formos, jie suteikia geriausių maistinių medžiagų iš sveikų, neapdorotų šaltinių.

  PAGRĮSTA MOKSLO

  Šios maistinės medžiagos pateikiamos ypač bioveiksminga forma, ypatinga produkto formulė kliniškai patvirtina, padedanti maistines medžiagas veiksmingiausiai absorbuoti, panaudoti ir gauti iš jų didžiausios naudos.

  KOKYBĖS GARANTIJA

  „NeoLife" didžiuojamės savo aukštos kokybės ir saugumo standartais, kurie užtikrina jos produkcijos efektyvumą jau daugiau kaip 60 metų.