Super 10 universalus valiklis 1l

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 1810
  Į krepšelį 

  Super 10 - tai sudėtingesniems valymo darbams skirta priemonė.

 • Valymo priemonė kasdienai. Veiksminga valant tiek virtuvę, tiek garažą.
  Stipri, kaip pramonės įmonėse naudojamos priemonės, bet saugi paviršiams, kurių valymui galima naudoti vandenį.

  Koncentruota - su mažu kiekiu galima daug išvalyti.

  SUPER 10
  (universali valymo priemonė)
  APRAŠYMAS
  Šia universalia valymo priemone galima naudotis bet kuriuo metų laiku ir bet kokiems paviršiams. Ją lengva nuplauti ir ji nepalieka dėmių nuo priemonės. Kadangi tai yra universali priemonė, atpuola galimybė naudotis keliomis kitomis specialiomis valymo priemonėmis.
  Super 10 – tai koncentratas, kuris skiedžiasi vandeniu inde arba buteliuke su purkštuvu. Tiksliai suderintas riebiųjų rūgščių ir tirpstančių vandenyje tirpiklių mišinys suteikia platų naudojimo diapazoną ir valymo efektą.
   Super 10 – efektyviai pašalina sunkiai pašalinamas purvo dėmes, valo tekstilę, stiklą, krištolą, apdorotą medį, plastmasę, vinilą, plyteles ir emaliuotus paviršius. Juo galima naudotis ir ne patalpose; valyti sodo baldus, darbo įrankius ir namo išorinę apdailą. Super 10 dėka lengvai pašalinamos maisto, tepalų ir riebalų dėmės.
   Super 10 tinka naudoti orkaičių, automobilių variklių ir garažo grindų valymui.

  NAUDOJIMAS
  SANTYKIS 1:3 (1 dalis priemonės ir 3 dalys vandens)
  Kraujo dėmės:
  Sudrėkinkite dėmę šaltu vandeniu. Papurkškite dėmę Super10 priemone ir leiskite kelias minutes įsigerti. Plaukite įprastu būdu.

  ORKAITĖS IR GRIL – KROSNELĖS:
  Įkaitinkite orkaitę maksimum iki 50o C. Išjunkite orkaitę ir purkškite tolygiai priemonę ant paviršiaus. Jeigu skystis išgaruoja, orkaitė įkaitusi daugiau nei 50o C, tęskite purkšti tol, kol orkaitės sienelės sudrėks. Leiskite priemonei 5 minutes paveikti. Trinkite orkaitę drėgna kempinėle arba šiurkščia pašluoste.

  DARBO ĮRANKIAI IR ĮRENGINIAI:
  Papurkškite ir leiskite priemonei kelias minutes paveikti. Nuskalaukite ir nusausinkite.

  CHROMUOTI PAVIRŠIAI:
  papurkškite ant paviršiaus, patrinkite kempinėle arba šepetėliu, kruopščiai nuplaukite iki blizgesio rankšluosčiu arba zamšo gabalėliu.

  BATŲ ŽYMĖS:
  Naudoti Super 10 ir šepetį.
  SANTYKIS 1:10 SEKANTIEMS VALYMO DARBAMS:
  *virtuvės ir vonios sienoms, plytelių, spintų valymui ir t.t.
  *rankinių, šukų ir šepečių valymui.
  *plastmasės ir vinilo valymui.

  ATSIMINKITE! Jeigu ketinate valyti senų dažytų spintų duris, išbandykite priemonę ant nedidelio vidinių spintos durelių paviršiaus ploto. Plaukite iš apačios į viršų ir nepalikite priemonės ant paviršiaus. Prieš valydami lakuotus paviršius perskaitykite gamintojo rekomendacijas. Lakuoti paviršiai gali būti nepakankamai atsparūs vandeniui, kadangi kai kurie lakai , taip sakant „kvėpuoja“ ir toks lakas gali praleisti vandenį.

  PLYTELĖS SIŪLĖS:
  Papurkškite priemonę ant aukščiau nurodytos vietos, leiskite priemonei paveikti ir nušveiskite senu dantų šepetuku.

  RAŠALO DĖMĖS:
  Papurkškite priemonę ant dėmės, leiskite priemonei paveikti. Dėmesio! Į kai kurių rašalų sudėtį įeina permanentiniai dažai, kurių pašalinti neįmanoma. Todėl Super 10 neveikia antspaudų ir spaustuvių dažų.

  KILIMAI, TEKSTILĖ IR BALDŲ APMUŠALAI:
  Svarbu žinoti! Prieš valymą patikrinkite dažų atsparumą. Kad išvengti dėmių nuo vandens, paruoškite Super 10 tirpalą iš distiliuoto vandens.


  ŠVIEŽIOS DĖMĖS:
  Pirma pabandykite pavalyti dėmę švariu skudurėliu. Pasistenkite sugerti dėmę į skudurėlį. Papurkškite palengva tirpalu ir palaukite 2-3 minutes, kol dėmė išsileis. Pasistenkite vėl sugerti į skudurėlį. Esant reikalui, pakartokite procedūrą keletą kartų, kol dėmė visiškai išnyks.
  Sunkiai pašalinamas dėmes galima patrinti pirštu arba šepetėliu. Leiskite dėmei išdžiūti ir išsiurbkite paviršių.

  NELEISKITE PAVIRŠIUI KIAURAI PERŠLAPTI!
  Naudokite Super 10tik nedidelių dėmių pašalinimui. Įsitikinkite su kokiomis dėmėmis turite reikalų ir ar sugebės iš viso Super 10 paveikti tokias dėmes.

  GRINDYS:
  Linoleumas, kamštinė danga, guma, medis, plytelės, vinilas. Priklausomai nuo užterštumo lygio, atsiskieskite 1-3 super 10koncentrato kamštelius 4 litruose vandens. Plaukite paviršių šepečio arba skuduro pagalba. Nuvalykite sausa arba drėgna pašluoste. Nuskalaukite šiltu vandeniu.

  DĖMĖS ANT RŪBŲ:
  Prieš pradedant, svarbu patikrinti dažų atsparumą ir perskaityti nurodymus skalbimui! Super 10 padeda pašalinti vaisių, kavos, arbatos, makiažo, ir riebalų dėmes iš rūbų, o taip pat purvą nuo marškinių apykaklių. Papurkškite priemonės ant dėmės, leiskite paveikti 15-20 minučių ir skalbkite skalbimo mašinoje. Sunkiai pašalinamoms dėmėms naudokite stipresnį tirpalą.
  Dėmesio! Super 10 negalima naudoti automobilių kėbulų plovimui. Bet Super 10 tinka plauti mašinų ratlankius, slenksčius ir dekoratyvines groteles.

  PRIVALUMAI:
  *Koncentratas.
  *Pagamintas įvairiapusiam naudojimui nežiūrint į užterštumo lygį.
  *Ekonomiškas.
  *Valymo priemonė paremta atitinkamais organinio muilo, paviršiams aktyvių medžiagų tirpiklio santykiais.

   PH lygis apie 10,0
  Gelsvas aromatizuotas skystis.

  PASTABA:
  GALI MAŽIAUSIAI 3 KARTUS UŽŠALTI IR ATŠILTI.