Sustained Release Vitamin C 120 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 2900
  (024/vnt.)
  Į krepšelį 

  Pailginto veikimo vitaminas C kuris per 6-8 valandas išskiria ir suteikia reikalingą vandenyje tirpaus vitamino C kiekį organizme.

 • Sudėtyje naudojamos erškėtuogės ir malpigijos kurios yra vienos iš turtingiausių natūralaus vitamino C šaltinių. Taip pat naudojamas ir natūralus citrusinių vaisių koncentratas kuriame yra bioflavonoidų komplekso, vitamino C ir kitų maistinių medžiagų.

  Pailginto veikimo vitaminas C kuris per 6-8 valandas išskiria ir suteikia reikalingą vandenyje tirpaus vitamino C kiekį organizme.120 tablečių, 1 tabletėje - 200 mg vitamino C.

  Grynas ir galingas vitaminas C, esantis „Sustained Release Vitamin C“ ne tik padeda stiprinti imunitetą, bet ir gali padėti apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, mažinti nuovargį po sporto ar sunkios darbo dienos, gali padėti palaikyti normalų kolageno kiekį.Vitaminas C padeda organizmui įsisavinti vitaminą E, geležį ir folinę rūgštį, gali padėti pagreitinti gijimą peršalus.

  Vartojimas: rekomenduojama dozė sveikam organizmui – 2 tabletės.

  Malpigijų (vaisiai, panašūs į vyšnias) vaisių ir erškėtuogių, kurie yra vieni iš turtingiausių natūralaus vitamino C šaltinių.

  Kadangi vitaminas C yra tirpus vandenyje, jis ilgai organizme neišlaikomas – tai reiškia, jog jo turėtume gauti kasdien.