Tre-en-en 120 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 4690
  (039/vnt.)
  Į krepšelį 

  Sveikų grūdų koncentratas suteikia maistinių medžiagų ląstelėms - jūsų energijai ir gyvybingumui.

 • Sukurtas 1958 metais, analogų neturintis produktas ir tik NeoLife turi teisę naudoti šį preparatą visame pasaulyje.

  Suteikia maistinių medžiagų, kurios sveikų grūdų apdorojimo procese yra pašalinamos.

  Sveikų grūdų koncentratas maitina ląsteles. Koncentratas aprūpina unikaliu ir ypatingu mišiniu iš sveikų šaltinių: kviečių gemalų, ryžių sėlenų ir sojų pupelių.

  Maisto papildai Tre-en-en unikali formulė „trys viename" suteikia natūralių, veiksmingų, ląsteles maitinančių medžiagų. Lipidai ir steroliai yra išspausti iš trijų rūšių sveikų grūdų - kviečių, ryžių ir sojų. 

  Šis maisto papildas suteikia mūsų organizmą optimaliai ląstelių funkcijai palaikyti reikalingų sterolių ir lipidų, apimant omega 6 ir omega 3 riebiąsias rūgštis, betą-sitosterolį, gama-oryzanolį, stimasterolį, kampesterolį bei oktakosanolį. Gali padėti ląstelių membranų pralaidumui ir elastingumui. Kiekvieno iš mūsų organizme yra apie 73 milijardai ląstelių ir jos visos turi maksimaliai efektyviai funkcionuoti. Žiūrėkite nuorodą: https://lt.wikipedia.org/wiki/Lipidai

  „Tre-en-en" maitina mūsų organizme esančias ląstelę ir optimaliai didiną galimybę gauti maksimalią naudą iš maisto, kurį vartojame. 

  Per dieną daugiausia rekomenduojama valgyti neriebius ir nesaldžius duonos, grūdų, kruopų gaminius. Šios grupės maisto produktai teikia organizmui energijos bei yra pagrindinis maistinių skaidulų šaltinis. Grūduose gausu mineralinių medžiagų, mikroelementų (Na, K, Ca, Mg, P, Fe) bei vitaminų (B grupės, PP).

  Šios grupės produktų kasdien reikia suvalgyti 6 - 11 porcijų. Vieną porciją sudaro: 1 riekutė duonos; 1/2 stiklinės makaronų, ryžių, dribsnių ar kitos košės.

  Maisto papildai Tre-en-en – tai koncentratas iš augalinių riebalų, kurie prie įprastų apdirbimo sąlygų (aukštose temperatūrose) suyra. Tos neprisotintos riebiosios rūgštys būtinos ląstelių membranoms. 

  Maisto papildai Tre-en-en neturi jokio cholesterolio, mielių ar gliuteno. Glutenas yra baltymas, esantis kviečiuose, rugiuose ir miežiuose (kai kurie žmonės jam alergiški), todėl Tre-en-en gali vartoti alergiški žmonės. 

  Vartokite po 1 - 3 kapsules per dieną valgio metu.