Tre - maistinių medžiagų ekstraktas 1l

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 4000
  Į krepšelį 

  Resveratrolis - koncentruotas maistinių medžiagų gėrimas, kuris suteikia granatų, kopūstpalmių ir žaliosios arbatos stipriųjų savybių gerai savijautai.
   

 • Stiprus, unikalus grynų ekstraktų derinys iš grantatų, kopūstpalmių vaisių ir žaliosios arbatos, papildytas originaliu NeoLife "Inflox" uogų mišiniu su resveratroliu ir alfa lipo rūgštimi, natūraliai pasaldintas agavų nektaru.
  Stirpus, standartizuotas aktyvių medžiagų kiekis - granatų vaisių punikalagenų ir žaliosios arbatos polifenolių.
  Skanus ir koncentruotas: nuo pat pirmojo gurkšnio pajausite jo gaivinantį skonį ir energijos teikiančią galią.
  Stiprus "Tré" - tai gaivinantis ekstraktas, palaikantis žemą glikemijos lygį.

  Gerkite 30ml, 1-2 kartus per dieną. Gerti atšaldytą. Prieš vartojimą gerai suplakite.

  Tai gryniausias granatų, kopūstpalmės vaisių, žaliosios arbatos ekstraktas, sumaišytas su patentuotu „Inflox“ (šilauogių, šeivamedžio uogų, mėlynių, juodųjų serbentų, raudonųjų ir baltųjų vynuogių) uogų mišiniu, papildytas resveratroliu ir alfa lipo rūgštimi, pasaldintas natūraliu agavų sirupu. Veiksmingas. Standartizuotas aktyvių medžiagų – granatų vaisių punikalaginų ir žaliosios arbatos polifenolių – kiekis užtikrina didelį pačios veiksmingiausios bioaktyvios esencijos lygį kiekvienoje gėrimo rekomenduojamos normos dalyje. Sveikas ir naudingas. „Tre“ suteikia maistinių medžiagų, kurios gali padėti palaikyti organizmo gebėjimą apsisaugoti nuo uždegimo ir oksidacijos!