Valymo priemonės „ŽALIOS“ veiksmingos, biologiškai suyrančios

 • „Golden“ namų priežiūros priemonės vadinamos „ŽALIOMIS“ jau nuo 1960-ųjų, t.y. daug anksčiau, nei šis reiškinys tapo madingas.

  100 % biologiškai suyrančios formulės sukurtos taip, kad kuo mažiau kenktų aplinkai. Pakuotės pagal poreikį, t.y. 1 arba 5 litrai.

  Mažos dozės ir mažo poveikio aplinkai valymo technologija maksimaliai padidina produkto veiksmingumą, naudojant minimalų jo kiekį.

  Jokių toksinių garų, jokių agresyvių cheminių medžiagų!

  Ypač ekonomiškos, - iš 1 litro koncentrato išgaunamos nuo 16 iki 22 buteliukų (žr. prekės nuotraukas).  

  Veiksmingi daugiafunkciniai valikliai - reikia nedidelio kiekio, gamtą tausojanti valymo technologija. Ekonomiški, koncentruoti: pirkite mažiau, tačiau valykite efektyviau.

  KODĖL "GOLDEN"?

  Nesukelia alergijos.

  Švarūs namai, sveika aplinka.
  Koncentruotos.
  Universalios.
  Ekonomiškos.
  Saugios.
  Biologiškai suyrančios.
  Reikalingas nedidelis kiekis, produktai draugiški žemei ir žmogui.
  Pakuotę galima perdirbti.
  Veiksmingos.
  Laboratoriškai patikrintos ir patvirtintos.

   LDC IŠGELBĖJO 25000 PINGVINŲ GYVYBES! Skaitykite faktus:

  https://www.youtube.com/watch?v=7KJ0vuIrUKs

  2000 metų liepos mėnesį naftos perkėlimo tanklaivis nuskendo ties Cape Town krantais Pietų Afrikoje. Išsiliejo daugybė naftos. Netoli Afrikos krantų gyvenantiems Afrikos pingvinams iškilo didžiulis pavojus. Maždaug 25 000 paukščių buvo gelbėjami JAV, Kanados, Australijos savanorių. Tačiau paukščiams vien gelbėtojų nepakako. Pingvinai buvo suteršti dideliu naftos sluoksniu, dėl ko kilo pavojus jų gyvybėms. 

  Storą naftos sluoksnį nuo pingvinų sparnų ir plunksnų buvo nutarta valyti su GNLD LDC valymo priemone, kurios koncentracijos reikėjo mažai, o pH buvo neutralus. Ekspertai buvo nustebę, kad namų valymo priemonė ne tik, kad nekėlė paukščiams šalutinio poveikio, bet ir išgelbėjo jų gyvybes. Pingvinai su GNLD LDC valymo priemone buvo prausiami kelis kartus, kol jų plunksnos visiškai atgavo jiems būdingą hidroizoliaciją. Nuprausti, pamaitinti ir pagydyti pingvinai po savaitės ar dviejų jau buvo išleisti į jūrą. Keiptauno universiteto mokslininkai atlikę tyrimus padarė išvadas, kad nuprausti su GNLD LDC valymo priemone pingvinai gyvens praktiškai tiek pat, kaip ir tie kurie nebuvo susiteršę su nafta. Tuo tarpu nenuprausti pingvinai žuvo per parą. 

  Soft 1l

  „Soft“ - tai šiuolaikinis daugiafunkcinis minkštiklis, kuris suteikia audiniams malonų minkštumą ir taip rokštamą gaivos aromatą

  Kaina 1740
  Super 10 universalus valiklis 1l

  Super 10 - tai sudėtingesniems valymo darbams skirta priemonė.

  Kaina 1810
  LDC - priemonė lengvam valymui 1l

  LDC - tai švelni, universali namų valymo priemonė.

  Kaina 1810
  G1 - skalbimo milteliai

  Tinka alergiškiems.

  Kaina 5650