Maisto papildai vitaminai iš daržovių, vaisių, uogų, sveikų grūdų ir žuvies, pagrįsti mokslo

 •  

  Remiantis USDA (JAV Žemės ūkio departamento) atliktų klinikinių tyrimų rezultatais, „Carotenoid Complex” apsaugo ląsteles ir gali sustiprinti imunitetą.

  Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE

  Suvalgyti ir gauti pakankamai daržovių, vaisių, uogų, sveikų grūdų ir žuvies tik iš maisto, yra praktiškai neįmanoma, todėl su "NeoLife international" kompanijos sukurtais maisto papildais jūs saugiai ir veiksmingai galėsite aprūpinti savo organizmą šiomis maistininėmis medžiagomis, kurios pagrįstos žymiausių pasaulio mokslininkų ir mitybos specialistų mokslinių tyrimų. 

  NeoLife kruopščiai planuoja produktų kelią iš lauko ant stalo, kuris jums ir jūsų šeimai garantuoja geriausią galutinio produkto kokybę. Kokybė yra svarbiausias NeoLife prioritetas, todėl sudedamųjų dalių standartus visiems NeoLife produktams nustato Mokslo patarėjų taryba SAB. Viskas, kas apima kiekvieną NeoLife produktą, pradedant tiekėjais ir žaliavomis, turi atitikti griežtus grynumo, efektyvumo, konsistencijos, kilmės bei kitus svarbius kokybės standartų reikalavimus. 

  Jau 60 metų ištisos kartos ir šeimos vertina produktų veiksmingumą. NeoLife turi milijonus patenkintų klientų daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Tai tarptautinė mitybos srityje dirbanti kompanija, kuri gamina aukščiausios kokybės maisto papildus iš sveikų šaltinių, platinamų per konsultantų tinklą visame pasaulyje, turint misiją - sukurti sveikesnį ir laimingesnį pasaulį. 

  Pasitelkdamos mūsų jungtinę tarptautinę tiekimo struktūrą, visa tai kontroliuoja aukštos kvalifikacijos darbuotojų komandos, besilaikydamos naujausios kokybės užtikrinimo programos, kuri šioje pramonėje neturi sau lygių.  

  Ar žinojote, kad pagrindinės paplitusių lėtinių ligų priežastys yra šios:

  1. Nesveika mityba
  2. Savigyda cheminiais vaistais
  3. Stresai
  4. Žalingi įpročiai
  5. Fizinio aktyvumo stoka

    Jūs turite galimybę su NeoLife surasti būdą, kaip pagerinti savijautą ir užpildyti mitybos spragas.  

  NeoLifeShake 15 maišelių po 45 gr.

  Visavertei bei subalansuotai kasdieniniai mitybai ir svorio kontrolei. Vanilės, uogų bei šokolado skonio pasirinkimas. „NeoLifeShake" sudėtis: baltymai 18 g, skaidulos 5 g, 22 amino rūgštys, 26 vitaminai ir mineralai. Visiškai natūralus: be dirbtinių dažiklių, saldiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų.

  Kaina 6550
  (437/vnt.)
  Tre-en-en 120 vnt.

  Sveikų grūdų koncentratas suteikia maistinių medžiagų ląstelėms - jūsų energijai ir gyvybingumui.

  Kaina 4690
  (039/vnt.)
  Flavonoid Complex 60 vnt.

  Flavonoidai iš žaliosios arbatos, spanguolių, lapinių kopūstų, šeivamedžio uogų, juodųjų ir raudonųjų vynuogių, citrinų, burokėlių, apelsinų ir greipfrutų.

  Kaina 2320
  (039/vnt.)
  Betaguard 90 vnt.

  Padeda apsisaugoti nuo kasdieninėje aplinkoje esančių toksinų. Sukurtas pasaulyje žymaus toksikologo, vėžio ligų tyrinėtojo ir SAB steigėjo, garbės nario dr. Arthuro Fursto. 

  Kaina 2920
  (032/vnt.)
  Probiotikai Acidophilus Plus 60 vnt.

  Apsaugojimo sistema „Gel-Gard” užtikriną gerųjų bakterijų patekimą į žarnyną.

  Kaina 3860
  (064/vnt.)
  Magnesium Complex 60 vnt.

  Sudėtyje yra biologiškai prieinamo magnio iš daugelio šaltinių, papildytas pilnaverčio maisto maistinėmis medžiagomis iš burokėlių, lapinių kopūstų, brokolinių kopūstų bei ridikų

  Kaina 1810
  (030/vnt.)
  CoQ10 60 vnt.

  Kofermentas „CoQ10" yra gyvybiškai būtina medžiaga, esanti visose gyvų organizmų ląstelėse

  Kaina 4700
  (078/vnt.)
  Tre - maistinių medžiagų ekstraktas 1l

  Resveratrolis - koncentruotas maistinių medžiagų gėrimas, kuris suteikia granatų, kopūstpalmių ir žaliosios arbatos stipriųjų savybių gerai savijautai.
   

  Kaina 4000
  Sustained Release Vitamin C 120 vnt.

  Pailginto veikimo vitaminas C kuris per 6-8 valandas išskiria ir suteikia reikalingą vandenyje tirpaus vitamino C kiekį organizme.

  Kaina 2900
  (024/vnt.)
  Formula IV 100 vnt.

  Tinka visiems, ieškantiems plataus spektro polivitaminų ir mineralų maisto papildo SU GELEŽIMI.

  Kaina 4680
  (047/vnt.)
  Carotenoid Complex 90 vnt.

  Natūralios maistinės medžiagos iš daržovių bei vaisių mišinio. 110 kg karotenoidų galia iš šviežių daržovių ir vaisių kiekviename buteliuke.

   

  Kaina 5830
  (065/vnt.)
  Wheat Germ Oil 100 vnt.

  Vienoje kapsulėje 100% natūralaus alfa tokoferolio koncentrato yra 10 mg kokybiško vitamino E

  Kaina 3290
  (033/vnt.)
  Cruciferous Plus 60 vnt.

  Vienoje „Cruciferous Plus“ tabletėje sudėtos maistinės medžiagos iš kryžmažiedžių daržovių: brokolinių ir lapinių kopūstų, juodųjų ir rudųjų garstyčių, rėžiukų

  Kaina 2330
  (039/vnt.)
  Kal-Mag Plus D 180 vnt.

  Iš natūralių šaltinių aukštos kokybės kalcis, magnis ir vitaminas D3.

  Kaina 1940
  (011/vnt.)
  Omega-3 Salmon Oil Plus 90 vnt.

  EPR ir DHR riebalų rūgštys. Visos žaliavos patikrintos dėl potencialių 200 žalingų medžiagų. 

  Kaina 3400
  (038/vnt.)
  Vita-Squares 180 vnt.

  Natūralios maistinės medžiagos VITA-SQUARES padeda užpildyti vaikų mitybos spragas ir stiprinti imuninę sistemą.

  Kaina 2900
  (016/vnt.)
  Pro Vitality+ 1×30 maišelių

  ,,PRO VITALITY+ “ viename pakelyje sudėta rekomeduojama paros norma daržovių, vaisių, sveikų grūdų, žuvies ir vitaminų mineralų

  Kaina 5270
  (044/vnt.)
  NeoLifeBar 15 vnt.

  „NeoLifeBar“ – tai skanus, maistingas ir natūralus būdas numalšinti alkį. Užkandis tinka visai šeimai bet kuriuo metu. Sveiki užkandžiai gali padėti sureguliuoti apetitą ir padidinti svorio kontrolės programos sėkmės tikimybę.

  Kaina 4690
  (313/vnt.)
  NeoLifeTea 15 pakelių

  Energijos suteikianti arbata iš žaliosios, juodosios ir baltosios arbatų bei kininio ženšenio, švelniųjų skambalėlių ir rožinės rodiolos.

  Kaina 3530
  (235/vnt.)
  Ami-Tone aminorūgščių maisto papildas (+cholinas, inozitolis) 120 vnt.

  Norite įgyti daugiau jėgų, turėti energijos ar tapti fiziškai stipresni – veiksminga medžiagų apykaita yra labai svarbi auginant raumenis ir atgaunant jėgas po treniruotės ar aktyvios dienos.

  Kaina 4370
  (036/vnt.)