Antioksidantai iš daržovių, vaisių, uogų, sveikų grūdų ir žuvies, pagrįsti mokslo

 • Antioksidantai – tai medžiagos, kurios nukenksmina laisvuosius radikalus, saugo organizmą nuo ardomojo oksidacinio streso poveikio. Antioksidantai veikia priešingai nei laisvieji radikalai. Jie aktyvina imuninę sistemą, stiprina ląsteles, palaiko jų gyvybingumą.  

  „NeoLife“ maistinės medžiagos iš daržovių, vaisių, uogų, sveikų grūdų ir žuvies padeda stiprinti natūralią jūsų organizmo apsaugą, suteikdami karotenoidų, flavonoidų, kryžmažiedžių ir vitaminų bei mineralų.

  Vaisiuose ir daržovėse yra daug organizmui naudingų vitaminų, mineralų ir antioksidantų, kurie apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų.
  Laisvieji radikalai pažeidžia ląsteles, sutrikdo medžiagų apykaitos procesus. Dėl to spartėja ląstelių senėjimas, silpnėja imuninė sistema, sukuriamos palankios sąlygos įvairioms ligoms atsirasti.


   

  Flavonoid Complex 60 vnt.

  Flavonoidai iš žaliosios arbatos, spanguolių, lapinių kopūstų, šeivamedžio uogų, juodųjų ir raudonųjų vynuogių, citrinų, burokėlių, apelsinų ir greipfrutų.

  Kaina 2320
  (039/vnt.)
  Betaguard 90 vnt.

  Padeda apsisaugoti nuo kasdieninėje aplinkoje esančių toksinų. Sukurtas pasaulyje žymaus toksikologo, vėžio ligų tyrinėtojo ir SAB steigėjo, garbės nario dr. Arthuro Fursto. 

  Kaina 2920
  (032/vnt.)
  Tre - maistinių medžiagų ekstraktas 1l

  Resveratrolis - koncentruotas maistinių medžiagų gėrimas, kuris suteikia granatų, kopūstpalmių ir žaliosios arbatos stipriųjų savybių gerai savijautai.
   

  Kaina 4000
  All-C 120 vnt.

  Apelsinų skonio kramtomosios tabletės vaikams ir suaugusiesiems. Imuninės sistemos veiklos gerinimui.

  Kaina 2180
  (018/vnt.)
  Sustained Release Vitamin C 120 vnt.

  Pailginto veikimo vitaminas C kuris per 6-8 valandas išskiria ir suteikia reikalingą vandenyje tirpaus vitamino C kiekį organizme.

  Kaina 2900
  (024/vnt.)
  Carotenoid Complex 90 vnt.

  Natūralios maistinės medžiagos iš daržovių bei vaisių mišinio. 110 kg karotenoidų galia iš šviežių daržovių ir vaisių kiekviename buteliuke.

   

  Kaina 5830
  (065/vnt.)
  Wheat Germ Oil 100 vnt.

  Vienoje kapsulėje 100% natūralaus alfa tokoferolio koncentrato yra 10 mg kokybiško vitamino E

  Kaina 3290
  (033/vnt.)
  Cruciferous Plus 60 vnt.

  Vienoje „Cruciferous Plus“ tabletėje sudėtos maistinės medžiagos iš kryžmažiedžių daržovių: brokolinių ir lapinių kopūstų, juodųjų ir rudųjų garstyčių, rėžiukų

  Kaina 2330
  (039/vnt.)