Maisto papildai svorio kontrolei iš daržovių, vaisių, uogų, sveikų grūdų ir žuvies, pagrįsti mokslo

 • Nutukimas ir viršsvoris yra pasaulinio masto problemos. „NeoLife“ maisto papildai jums padės sveikai kontroliuoti svorį. „NeoLife“ pažangiausias ląstelių mitybos mokslas ir glikemijos reakcijos kontrolės technologija kasdienei mitybai ir svorio kontrolei.

  NeoLifeBar 15 vnt.

  „NeoLifeBar“ – tai skanus, maistingas ir natūralus būdas numalšinti alkį. Užkandis tinka visai šeimai bet kuriuo metu. Sveiki užkandžiai gali padėti sureguliuoti apetitą ir padidinti svorio kontrolės programos sėkmės tikimybę.

  Kaina 4690
  (313/vnt.)
  NeoLifeTea 15 pakelių

  Energijos suteikianti arbata iš žaliosios, juodosios ir baltosios arbatų bei kininio ženšenio, švelniųjų skambalėlių ir rožinės rodiolos.

  Kaina 3530
  (235/vnt.)
  NeoLifeShake 15 maišelių po 45 gr.

  Visavertei bei subalansuotai kasdieniniai mitybai ir svorio kontrolei. Vanilės, uogų bei šokolado skonio pasirinkimas. „NeoLifeShake" sudėtis: baltymai 18 g, skaidulos 5 g, 22 amino rūgštys, 26 vitaminai ir mineralai. Visiškai natūralus: be dirbtinių dažiklių, saldiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų.

  Kaina 6550
  (437/vnt.)
  Ami-Tone aminorūgščių maisto papildas (+cholinas, inozitolis) 120 vnt.

  Norite įgyti daugiau jėgų, turėti energijos ar tapti fiziškai stipresni – veiksminga medžiagų apykaita yra labai svarbi auginant raumenis ir atgaunant jėgas po treniruotės ar aktyvios dienos.

  Kaina 4370
  (036/vnt.)
  Pro Vitality+ 1×30 maišelių

  ,,PRO VITALITY+ “ viename pakelyje sudėta rekomeduojama paros norma daržovių, vaisių, sveikų grūdų, žuvies ir vitaminų mineralų

  Kaina 5270
  (044/vnt.)